فیلتر های کیسه ای یا بگ (با راندمان های %35 تا %95)

فیلتر های کیسه ای یا بگ

تعریف و ساخت فیلتر های کیسه ای یا بگ (با راندمان های %۳۵ تا %۹۵) :

فیلترهای کیسه ای در طیف گسترده و با بازدهی مختلف توسط این شرکت تولید میگردد . بستر این فیلترها عموماً از جنس پلیستر با ضخامت و فشردگیهای مختلف بوده و قبل از اقدام به تولید انبوه از هر سفارش خرید مدیا یک فیلتر کیسه ای ساخته و توسط تونل تستی که بر اساس استاندارد اشری ۷۶/۵۲ و به همین منظور ساخته شده مورد آزمایش قرار میگیرد . قاب دور این فیلترها از جنس ورق گالوانیزه و یا آلومینیوم بوده و تقسیم بندی داخل آن بگونه ای است که فرضاً در یک قاب ۵۹۵*۵۹۵ میلیمتر میتوان تعداد شش ، هشت ، ده و یا دوازده کیسه با عمقهای مختلف جای داد .

فیلتر های کیسه ای یا بگ (با راندمان های %35 تا %95)

مشخصات فنی فیلتر های کیسه ای یا بگ:
راندمان این فیلترها بر اساس استاندارد اشری ۷۶/۵۲ با مدیا یا بستر فیلتر ایرانی تا ۶۰% اندازه گیری شده که با همکاری هایی که با برخی از تولید کنندگان آن در زمینه های فنی  و عملی به عمل آمده ،  امکان ساخت مدیای فیلترهای کیسه ای با راندمانهای بالاتر را ایجاد نموده است در حال حاضر مدیا فیلترهای کیسه ای با راندمانهای ۸۵-۸۰ و           ۹۵-۹۰ در صد جزو مواد اولیه وارداتی میباشد .
افت فشار اولیه فیلترهای کیسه ای درجریان هوای ۳۴۰۰ متر مکعب در ساعت و با راندمان ۳۰-۴۰ درصد برابر           ۴۵ پاسکال ، راندمان ۴۵-۵۰ درصد ۵۸پاسکال ، راندمان ۵۵-۶۰ درصد ۶۷ پاسکال ، راندمان ۸۰-۸۵ درصد           ۱۲۰ پاسکال و راندمان ۹۰-۹۵ درصد ۱۴۰پاسکال به طور معدل اندازه گیری شده است .
افت فشار نهایی (پیشنهادی ) این نوع فیلترها با توجه به راندمان آنها ۲۵۰ تا ۳۰۰پاسکال می باشد .
با توجه به اینکه بستر فیلتر یا مدیای فیلترهای کیسه ای با راندمانهای ۸۵-۸۰ درصد و ۹۵-۹۰ درصد در حال حاضر در ایران تولید نمی گردد لذا این شرکت اقدام به وارد نمودن آن از خارج از کشور نموده نیاز متقاضیان این راندمانها را در ابعاد ذکر شده در فوق تأمین می نماید . در طبقه بندی یوروونت با مدیای ایرانی تحت درجه (ای . یو ۵)(ای . یو۶)و با مدیا خارجی تحت درجه (ای .یو ۷ ) ،(ای .یو ۸ ) ،(ای .یو ۹) درجه بندی شده است . ابعاد متداول این فیلترها به ترتیب ۵۹۵*۵۹۵و ۲۹۵*۵۹۵میلیمتر و عمق کیسه ها ۳۰۰ و ۶۰۰و ۹۰۰ میلیمتر می باشد .

 

فیلتر های کیسه ای یا بگ (با راندمان های %35 تا %95)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *