فیلترهای G4 (قاب مقوا)

تعریف و ساخت فیلترهای G4 قاب مقوا:

جنس مدیا یا بستر فیلتر: این پیش فیلترهای G4 (قاب مقوا) از الیاف مصنوعی انتخاب شده که همراه با توری مخافظ با عمق های ۵۰ یا ۱۰۰ میلیمتر به صورت زیگزاگ یا آکاردئونی چین خورده در داخل قاب مقوایی یا فلزی قرار داده میشود.
قسمتهای باز قاب مقوایی نیز به صورتی طراحی و برش خورده که امکان عبور هوا از حدود ۷۵ درصد سطح مقطع آن را ممکن ساخته است.
مشخصات فنیفیلترهای G4 قاب مقوا:
این پیش فیلترها که اصطلاحاً به کفی پلیتد مشهور است در طبقه بندی یوروونت تحت درجه EU-3  الی EU-9 بوده و افت فشار اولیه آن در جریان هوای ۳۴۰۰ متر مکعب در ساعت، ۳۰ پاسکال با راندمان ۳۵ الی ۴۰% ، ۴۰پاسکال با راندمان ۴۵ الی۵۰% ، ۵۵ پاسکال با راندمان ۵۵ الی ۶۰% می باشد .
راندمان (افیشنسی ) آنها در جذب ذرات و غبار آتمسفری حدود ۳۰الی ۹۸درصد و قدرت ربایش خاک مصنوعی توسط این پیش فیلترها طی آزمایشات مختلف با تونل تست (اشری۷۶/۵۲) بین ۸۰ تا ۹/۹۹ درصد از نقطه نظر راندمان وزنی مشاهده شده است. ابعاد متداول این پیش فیلترها برابر ۶۰۰*۶۰۰ و ۳۰۰*۶۰۰ باضخامت ۵۰ و ۱۰۰ میلیمتر و ۵۰*۴۹۰*۴۹۰ میلیمتر میباشد . افت فشار نهائی (پیشنهادی ) این فیلترها با توجه به راندمان آنها ۲۰۰ الی ۲۵۰ پاسکال میباشد.
موارد مصرف: جایگزینی بسیار اقتصادی برای فیلترهای با الیاف شیشه ای بوده و بطور کلی به منظور افزایش عمر مفید فیلترهای حساس هپا واولپا به کار برده میشوند . کد سفارش این پیش فیلترها  SAF/PAN  میباشد .

شرکت دلتا فیلتر تولید کننده و ارائه دهنده این نوع فیلتر در ایران می باشد و این محصول را با کیفیت عالی در اختیار شما قرار می دهد.

فیلتر هوا G4 قاب مقوا

نویسنده: دلتا فیلتر – طراح و سازنده فیلتر هوا

منبع: شرکت دلتا فیلتر طراح و سازنده انواع فیلتر هوا خاص در ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *